PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874687}

Biedne istoty

Poor Things
7,6 65 866
ocen
7,6 10 1 65866
7,5 57
ocen krytyków
Biedne istoty
powrót do forum filmu Biedne istoty

... by coś takiego nakręcić? Film obrzydliwy i chory. Naprawdę nieprzyjemnie dziwny, momentami miałam wrażenie, że ktoś przerobił Alicję w Krainie Czarów na jakiś psychodeliczny horror. Muzyka i światło to jakiś koszmar. Mnóstwo niesmacznych scen erotycznych, jeszcze więcej scen co najmniej niepokojących. Ma się wrażenie, że fabuła niesie widza prosto do szpitala psychiatrycznego. Takie to "oscarowe dzieło" ... odradzam ten seans!

ocenił(a) film na 2
alexsi_filmaniak

To jeszcze tego nie wiesz że Hollywood to masa pedofilii, odmieńców i innych dewiantów i w żaden sposób mnie nie dziwi nominacja tego pseudo dzieła do Oscara i sam Oscar dla Emmy Stone, Hollywood kocha takie kino...

ocenił(a) film na 1
alexsi_filmaniak

Ale skoro pojawiły się w filmie znane nazwiska i dostał nagrody to wypada się zachwycać. Gdyby nie to to przepadłby.

ocenił(a) film na 1
alexsi_filmaniak

W pełni się zgadzam. To, że wszyscy się zachwycają nie znaczy, że my też musimy. Dla mnie ten film jest po prostu kiepski na każdym poziomie. W skrocie kobieta o umyśle dziecka zaczyna sie prostytuować.

alexsi_filmaniak

Te sceny w domu rozpusty były okropne. Żaden Oscar tego nie rekompensuje.

ocenił(a) film na 1
alexsi_filmaniak

Ten film to gówno ubrany w śliczny błyszczący papierek. Najgorsze jest to, że reklamowany jako niesamowite dzieło.

alexsi_filmaniak

Dałam 3 za stroje - film jest niemal odrażający. Nie rozumiem zdjęć, perpektywy, raz szeroki kąt raz przez dziurkę od klucza, czułam się jak na karuzeli, fabuła jest po prostu chora, a Stone gra trochę upośledzoną, a trochę damę. Coś okropnego.

ocenił(a) film na 8
alexsi_filmaniak

Niby dajesz mu dwójkę, ale tekst oceny, oczywiście poza ostatnim zdaniem, brzmi jak pochwała :).

alexsi_filmaniak

Zdjęcia i światło piękne. Podziwiam.

ocenił(a) film na 10
alexsi_filmaniak

To, że Tobie film się nie spodobał nie musi znaczyć, że innym się nie spodoba. I nie pisz " nie oglądajcie tego"! To właśnie pokazuje Twoją mądrość, której niestety Ci brakuje. Właśnie udowodniłaś tym zdaniem swoją inteligencję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones